“TRON, Bittrex ile anlaşabilir”

"2 dakika minimum okuma süresi"

Blockchain teknolojisi her geçen gün yeni bir dijital para biriminin ortaya çıkmasını sağlıyor.  Yatırımcılarını kısa sürede ihya eden coin’ler olduğu gibi, uzun vadede değerlenerek daha sağlam adımlar atan sanal para birimleri de bulunuyor. Elbette bu noktada en önemli ayrıntılardan biri coin’lerin alt yapısı ve yapılan anlaşmalar…  Bunun en belirgin örneklerinden biri ise TRON. TRON, henüz çok yeni bir alt coin olmasına rağmen kısa sürede önemli aşamaları geride bırakmış durumda. Hatta şu anda Çin hükümetinden destek alacağı da konuşulanlar arasında.

TRON ya da diğer adıyla TRX, Bittrex.com borsasına açıldığında çok daha yüksek fiyatlara ulaşacağı tahmin ediliyor. Rekorun 0.26 dolar seviyesinde olduğunu da ekleyelim.

TRON Labs açıkladı: Peiwo App, Çin hükümetinden destek alıyor!

Tron Labs, birkaç gün önce yaptığı açıklamayla Peiwo App’in Çin hükümeti tarafından resmen tanındığını açıkladı. Peki bunun TRON ya da diğer adıyla TRX ile ne ilgisi var? Bunun için öncelikle Peiwo’nun tam olarak ne olduğunu bilmek gerekiyor. Bu platform, Snapchat’in Çin’e özel tasarlanan versiyonu şeklinde özetlenebilir… 10 milyon kullanıcıya sahip bu sisteme Çin hükümetinin destek veriyor oluşu TRON’un da bu doğrultuda önemli bir ivme yakayacağını ortaya çıkarıyor, yani en azından iddilar bu yönde. Şimdi gelelim bunun sebebine… Peiwo, TRON ile aynı alt yapıyı kullanıyor. Esasında kilit cümle bu. Yani Peiwo’ya yapılacak bir yatırım, dolaylı yoldan da olsa “TRON’un değerini artırmak için yeterli” şeklinde yorumlanıyor.

Hatta TRON’un geliştiricisi Justin Sun da konuyla ilgili bir tweet atarak Blockchain teknolojisiyle entegre sosyal mecraların ilk kez devlet tarafından desteklendiğinin bilgisini vermişti. Üstelik bunlara ek olarak, TRON’un en büyük coin borsalarından biri olan Bittrex.com‘a açılmasının da söz konusu olduğu konuşulmaya başlandı. Özellikle son birkaç haftadaki yükseliş ivmesiyle yatırımcıların dikkatini çekmeyi başaran TRON, tüm bu gelişmeler sonrasında 2018’de yapılacak anlaşmalar da göz önünde bulundurulduğunda alt coin’ler arasında kendine çok önemli bir yer edinebilir.

https://twitter.com/cyrptosignall/status/951057707028680704?ref_src=twcamp%5Eshare%7Ctwsrc%5Eios%7Ctwgr%5Enet.whatsapp.WhatsApp.ShareExtension

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir