Yeni çıkan akıllı telefonlar nasıl olacak?

"1 dakika minimum okuma süresi"

Geçen yıl akıllı telefonlar ve mobil teknolojiler için epey verimli geçti. Android ekosisteminde markalara bağlı olarak birbirinden bağımlı ya da bağımsız birçok farklı ürün sergilenirken Apple’da ise iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR olmak üzere üç model sahneye çıktı. Doğal olarak 2019’un çok daha hareketli geçeceğine şüphe yok.

Çinli üreticiler yeni telefonlardaki trendleri belirleme konusunda epey cesur davranıyor. Delikli ekran teknolojilerini ilk kez deneyen şirketlerden biri Huawei.

2019’da akıllı telefonlarda karşımıza çıkacak 5 teknoloji

Aslında bu sene de akılı telefon konusunda farklı birçok gelişme yaşanacağı aşikar. Bu farklılıkların önemli bir kısmını cihazların ‘tasarım özellikleri’ kapsıyor olsa da aslında ‘performans’ konusunda da önemli detaylar söz konusu.

Tüm bunları genel bir değerlendirmeye aldığımızda ise 2019’un akıllı telefon trendleri ortaya çıkıyor. Bunlar arasında telefonların ekran / gövde oranının yükselmesi için kullanılan yeni ‘delikli ekranlardan’, 5G’ye kadar birçok farklı seçenek yer alıyor. Tüm ayrıntılar videoda, iyi seyirler. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir